Amazon Türk Web Site Trafik Al

 

Amazon Türk Web Site Trafik gönderimi ile Amazon hesabınıza farklı İP lerden günlük ziyaretçiler gönderilir. Amazon hesabınızın sıralaması ve aranan anahtar kelimede yükselişe geçersiniz. Amazon Hesabiniza Web Site Trafigi Satin Alarak Magazanizi En Üst Seviyelere Tasiyarak Daha Fazla Müsteri Çekebilir Satislarinizi Arttırabilirsiniz.

 

Sipariş Nasıl Verilir?

 

Öncelikle size uygun paketlerimizden birini seçerek Satın Al butonuna tıklayın.Göndermek istediğiniz Amazon hesabınızı örnekte gösterildiği gibi sipariş formunda ilgili alana yazın ve iletişim bilgilerinizi doğru - eksiksiz şekilde girerek onaylayın ve devam edin.Sipariş bilgilerinizi kontrol edin ve dilerseniz bu alanda siparişinizi ek özelliklerle özelleştirin.Daha sonra online yada eft havale ile öde tuşlarından sizin için uygun olana tıklayın ve ödemenizi güvenle gerçekleştirin.

Not:Amazon Web Site trafik gönderimi ortalama 6 ile 12 saat içinde başlar ve toplamda 48 saat sürebilmektedir.Gönderim takibi için Amazon İstatistik verilerinize bakabilirsiniz.

 

Sosyal Medya Hizmetlerimiz

 

Sosyaltakipcisatinal.com